Space Available
| 1st Floor
$150,000 /mo
|
|
| Available Space | 300,000 sq. ft. |
| Rate | $0.50 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
property information
Map
1200 W 4th St, Antioch, CA 94509

| 1st Floor
$150,000 /mo
|
|
| Available Space | 300,000 sq. ft. |
| Rate | $0.50 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |

As a full-service brokerage, we can walk you through the process, answer questions, and show you spaces.